| madymede a întrebat:

Ce telefon e mai bun? S3 sau S4?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Din punct de vedere comercial s4 fiind mai nou si avand caracteristici tehnice mai bune. din punctul meu de vedere s3. nu au dat probleme asa cum au dat s4. tu, mady alege cel ce iti face placere.

8 răspunsuri:
| BibuxBii a răspuns:

Iti pot spune ca s4 este genial, deoarece il am, iar o prietena are s3.Este mai bun din toate punctele de vedere happy

| Stoiu_Denisa_1998 a răspuns:

S4 este de 2x mai bun decat s3 am avut s3 si acum am s4. Iti sugerez sa iti ei s4 este si mai mult de domnisoara

| KilluaZoldyck a răspuns:

S4 deoarece este o varianta mai avansata

| Sofer a răspuns:

S4 e mai bun si la performante si bate s3 la toate capitolele.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Normal ca S4! E un model mai nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, S4 este mai bun dar mai scump.

| MiyakoSaki a răspuns:

S4 este mult mai bun, cu toate ca este mai scump.Merita sa ai un S4 happy

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=5125
Foarte potrivita categoria.