| SakedPOWER a întrebat:

Ce telefon e mai bun?
Samsung Galaxy A40 2019
Sau
Samsung Galaxy J5 2017

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D9B8VZBBM/

dar nu e asa mare diferenta, dar as merge pe cel mai scump, nou pentru ca se ofera un andriod nou, per asamblu ambele sunt bune, ca poze asta e un pic mai bun, doua generati nu e mare diferenta

| SakedPOWER explică (pentru RAY):

Mulțumesc

| RAY a răspuns (pentru SakedPOWER):

Npc,eu am schimbat telefonul dupa 4 ani, dupa 3 ani l-am spart apoi un an cu Nokia old =a fost o experienta minunata, acum s10e,e mic, frumos, sper sa tina 4 ani, ala care l-am avut era prost rau, Samsung a5 2015 gold, primul a fost j5 dar era prea mare pentru mana mea asa ca am cumparat a5 2015