| Mysteryossa a întrebat:

Ce telefon e mai bun : Samsung galaxy chat sau Samsung galaxy mini 2?

4 răspunsuri:
| MaxKiller911 a răspuns:

Pai...eu le-am testat pe amandoua ( Chat-ul l-a avut fratele meu, iar Mini 2 a avut un coleg ) si pot spune ca sunt niste telefoane decente big grin.

Uite o comparatie :

Chat :
-Android 4.0.4
-Tastatura qwerty
-Un procesor putin mai mare
-Un sunet mai ridicat si mai de buna calitate
-Are GLONASS

Mini 2 :
-Un ecran mai mare si mai bun ( este putin mai mare )
-Camera mai buna

Acum depinde de tine, daca iti place mai mult socializarea, statul muuuult pe net ia-ti Chat, daca vrei jocuri ia-ti Mini 2 big grin.

| anapricopi76 a răspuns:

Dupa parerea mea mai bun este primul:Samsung Galaxy Chat.

| MikeZG a răspuns:

Samsung galaxy mini 2.

| darkberrry a răspuns:

Amandoua sunt bune, depinde care-ti place tie mai mult ca si modelhappy