| MinyMouse a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Samsung galaxy s3 sau Iphone 4s?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III (32GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| T0T a răspuns:

Eu aș alege Samsung Galaxy s3 deși Iphone-ul merge mai rapid, Samsung are mai multe chestii, opțiuni, d-astea.

| ascovit a răspuns:

Depinde de preferintele tale.
Personal, prefer IOS-ul, deci as alege 4s.
Gandeste-te bine daca preferi un telefon mai mare sau unul mai mic. Ce sistem de operare te-ar satisface.

| fyrelord a răspuns:

IPhone 4S, bineînțeles. Eu am unul de 3 ani și merge la fel de bine ca și în ziua când l-am cumpărat.

| Noodlz a răspuns:

Eu folosesc mai mult telefonul pentru jocuri, iar Samsung galaxy S3 are ecranul mai mare decat Iphone 4s. Iphone 4s se sparge mai usor decat Samsung-ul deeeci eu recomand S3

| AlexutzJr a răspuns:

Le-am incercat pe ambele timp de vreo cateva ore in continuu... Samsung galaxy s3 mi-a placut mult mai mult, in primul rand e mai mare si sunt obsinuit cu ecranele mai mari, mai ales ca eu folosesc telefoanele mai mult pentru jocuri si aplicatii... In fine, eu iti recomand Samsung Galaxy s3

| ExTreMo a răspuns:

Eu cred ca e mai bun telefonul Iphone 4s. Funda.

| Mezei_Sergiu_1995 a răspuns:

Eu am facut cea mai mare prostie sa dau s3-ul pe un iphone 4s deoarece e praf iphone 4s e foarte fluid se sparge imediat, telefonul meu tot e distrus (4s-ul) iar Samsung-ul e si mai mare si mai placut si iti garantez ca nu o sa ai de pierdut nimic, si nu se sparge imediat. Stiu ca iphone e mai bun la sistem dar te sfatuiesc sa nu iti cumperi 4s. happy