| User252426 a întrebat:

Ce telefon este cel mai bun pe poze? S21 Ultra sau S20 Ultra?

6 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Normal că S21 ultra. E mai nou

| User252426 explică (pentru Skarr):

Dar Iphone 13 Pro Max?

| Skarr a răspuns (pentru User252426):

Nu exista iPhone 13. iPhone 12 pro max poate. As zice că e mai bun dar sincer cred că e mai mult o preferință. Ce culori îți plac mai mult ale iPhone ului sau Samsung. Sunt mai multe chestii de luat in considerare. S21 ultra de exemplu face poze mai bune cu zoom.

| User252426 explică (pentru Skarr):

Boss când i-au eu tel apare I13 Pro Max

| Skarr a răspuns (pentru User252426):

Pai și de unde sa știu cât de bun e sau ce sa zic despre el dacă încă n a apărut :/

| Refresh0 a răspuns:

S21 Ultra