| costyn997 a întrebat:

Ce telefon este mai bun.: Alcatel one touch x pop sau Huawei ascend g510. vreau doar pareri personale ...plzz! dau funda!

5 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Http://www.phonearena.com/....../7829,7633 Dupa cum vezi Alcatel are ceva performante mai mai ca Huawei, Huawei are procesor 1.200 MHz si ALcatel 1000 ambele Dual-core in rest Alcatel il domina ca " durata bateriei, pixeli mai multi pe ecran, avantaj camera,. Acum depinde ce iti place tie, eu am un Huawei si sunt destul de multumit.

| Cojocaru_Eliza_1998 a răspuns (pentru bcalex96):

Alcatel

| Cojocaru_Eliza_1998 a răspuns (pentru bcalex96):

Vreau,stiu care este mai bun' Alcatel sau Huawei

| Cojocaru_Eliza_1998 a răspuns (pentru bcalex96):

Vreau,sa stiu'care este mai bun.Huawei sau Alcatel?

| bcalex96 a răspuns (pentru Cojocaru_Eliza_1998):

Daca te referi la cele 2 (Alcatel one touch x pop sau Huawei ascend g510, Alcatel este mai performant.