| mattrix2 a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre Allview A5 duo si E-Boda V40......Sau ce firma e mai buna dintre ele.Multumesc,dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Criss197 a răspuns:

Eu stiu ca Allview e o firma destul de buna, chiar mi s-a recomandat aceasta marca de cineva specializat. Are multe functii si aplicatii si mi se pare foarte bun.

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Prin detalii tehnice ambele sunt asemănătoare dar Eboda V40 are unele avantaje cum ar fi un GPU mai bun şi un CPU mai bun.

| mattrix2 explică (pentru hypentakill):

Cred ca e mai bun Allview, E-Boda e firma romanescawinking

| hypentakill a răspuns (pentru mattrix2):

Ambele sunt romanesti.