| JustMoonlight a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre Samsung S7580 Trend Plus si Dual-Sim Allview p5 symbol?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu oricum nu vei stii niciodata sa faci diferenta intre cele doua asa ca il poti cumpara linistita pe oricare. Funda.

| Moncherie a răspuns:

Al doilea e destul de tare. Poti, edita, poti face filmulete in studio movie maker, lucruri care pe celalalt nu-l poti face.

| M3K4N0ID a răspuns:

Samsung deoarece este si va ramane un telefon bun!

| RaduIulian88 a răspuns:

Este mai bun Samsung ca si componente. Deci alege Samsung http://bit.ly/1n5yYkz

| Trollman a răspuns:

Al 2 lea,de ce? pentru ca primul' o fi Samsung dar si Allview e o firma serioasa,cu ce e in plus? dual-core,ram mai mare,ecran mai mare, stilus, poti edita poze si filmulete, daca esti una care ii ceva de genu"nu imi pasa ce are da e Samsung!", atunci bafta

| dreamer.. a răspuns:

Samsung,desigur!