| Eastwood a întrebat:

Ce telefon este mai bun : LG Optimus L5 II sau Samsung Galaxy S2? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| andypandy a răspuns:

Mai sunt si alte telefoane in gama aia de pret, intreaba aici http://www.youtube.com/watch?v=LGKaei9PI3A

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Cred ca S2-ul este mai bun, are camera mai buna, memorie mai mare, este mai subtire si este Samsung (firma nr 1)

Dar si Lg-ul are avantajele lui :
- este mai ieftin
- este dual sim (cred big grin )
- procesor puternic
- baterie puternica

| Karmesytta a răspuns:

Samsungu`l ii forta!

| DoarUnPieton a răspuns:

Samsung galaxy s2 are un procesor dual core si un soft mult mai bine pus la punct clar Samsung este mai bun de 10 ori asi spune...

| aly300 a răspuns (pentru Frank51):

Nu e dual sim si procesorul e foarte slab(daca nu sti mai bine nu te baga)are de un 1ghz si s2 are 1. 2ghz dual

| Frank51 a răspuns (pentru aly300):

Poi de LG nu eram sigur laughing Si chiar am spus ca Samsung este firma nr 1, doamne...

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand un Samsung galaxy S3. Dupa cum poti vedea si aici: http://bit.ly/1ad7nvJ parerile celor care l-au cumparat sunt foarte bune