| TheOne007 a întrebat:

Ce telefon este mai bun pentru aplicatii? Samsung galaxy s2 sau s3

Răspuns Câştigător
| Dennisa16 a răspuns:

Samsung galaxy s3. Daca vrei mai multe informatii despre el imi spui.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta S3..chiar pretul spune care e mai bun happy
Dar eu am S2 si sunt destul de multumita happy

| stroedaniel13 a răspuns:

Galaxy S3 este mai performant si tocmai acesta este motivul principal pentru care este mai bun cand vine vorba de aplicatii.

Iti recomand sa te uiti si aici http://bit.ly/W3Cfbh unde vei gasi in josul paginii o lista cu parerile celor care l-au cumparat. Ei vor scrise atat avantajele cat si dezavantajele.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Samsung Galaxy S3 logic... procesor de 2 ori mai bun, memorie ram mai multa.

| davidtm a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Habar n-ai in telefoane.galaxy s3 are tot 1gb ram ca si la s2!
:*

| TheOne007 explică:

Voiam sa stiu dc nu face fite in jocuri...