| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon este mai bun, Samsung Galaxy S III sau iPhone 5?

Răspuns Câştigător
| Alexx15 a răspuns:

S4 happy

dintre s3 si iphone 5 parerea mea e ca s3

5 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

S3 sau asteapta sa apara S4 daca tot iti permiti sa cumperi. Iphone are dezavantaje fata de Samsung sau alte telefoane.

| ellaells a răspuns:

Samsung Galaxy S III happy

| MHems a răspuns:

Bună! Depinde de preferinţele fiecăruia, dacă eşti fan Apple, poţi alege iPhone 5, iar dacă eşti fan Samsung, alege S III. Ambele sunt la fel de superbe, dar ce nu poţi vedea la Samsung şi întâlneşti la Apple este design-ul foarte bine prelucrat, care îţi încântă privirea deja de la prima vedere. După părerea mea, eu aş alege iPhone 5, însă o să apară S IV, şi după câte am văzut este foarte performant. Însă o să apară şi iPhone 5S în toamna lui 2013 din câte ştiu. Sper că te-am ajutat! Pa big grin!

| PufoseniaDF a răspuns:

IPhone 5, cu siguranta. Samsung galaxy S III nu prea mi se pare prea interesant.