| vladut_4861 a întrebat:

Ce telefon este mai bun: Samsung galaxy s3 sau LG optimus g? happy

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Dintre cele două eu prefer Samsung Galaxy S3 deoarece îmi place mai mult design-ul şi performanţa lui m-a surprins şi încâ mă surprinde.
Are o memorie foarte mare încât nici nu îţi mai trebuie card, face nişte poze excelente de o claritate rar-întâlnită şi funcţionează orice joc.
Sinceră să fiu, am avut două LG-uri până acum şi am întâmpinat probleme cu ambele. Nu sunt deloc rezistente iar firma nu este la fel de bună precum Samsung.
Pa-pa.

8 răspunsuri:
| Roby360 a răspuns:

S3

| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Mie imi plac telefonele LG.
Eu am LG optimus g si sunt foarte multumit te sfatuiesc sa ti-l cumperi.

| Nume2 a răspuns:

S3

| piTiCcu a răspuns:

Samsung galaxy S3.

Succes!

| Pittikk a răspuns:

Samsung Galaxy S3....Credema am avut si e bun. happy

| ღAngiießăă a răspuns:

Galaxy S 3 :3.

| JusticeForCraiova a răspuns:

Clar ca Samsung galaxy s3 e mai bun.

Lg-urile sunt telefoane care te tin 2 ani apoi le poti arunca la gunoi

In primul rand Samsung galaxy s3 are un designe mult mai frumos fata de LG, in al doliea rand e foarte bun software lui

| GeorgyGeoClau a răspuns:

S3, fara discutie, lgurile sunt niste rahaturi