|

Ce telefon este mai bun, Samsung Galaxy S4 sau iPhone 5?

12 Raportează Evaluează
12 răspunsuri:
| a răspuns:

IPhone 5 big grin Iti poti da seama de asta si de la marca.winking

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Vezi aici o comparatie: http://timez.ro/......e-preturi/

Mai performant este Samsung S4.

| a răspuns:

Samsung galaxy S4, e mai nou, mai mare, are android, camera mai buna si e mai prietenos. Eu am S3 si sunt foarte multumit.

| a răspuns:

Pati normal ca Samsung galaxy S4 deoarece:
-Are ecran full hd (iphone 640 x 1136)
-camera de 13 mp((iphone 8)
-Display de 5 inch (iphone 4)
-Nu are rost sa mai vorbim de procesor care e cel mai puternic de pe piata.
-plus alte caracteristici, termometru barometru, touch-ul actioneaza fara sa-l atingi happy
Concluzie Samsung s4 e cu mult mai performant. iphon e pentru fite e la moda dar sistemul de operare nu o sa te prea incante.Noroc

| a răspuns:

Galaxy s4 black edition este mai bun http://bit.ly/1w8IZAu

| a răspuns:

Salut, iti dai seama si de la preturi, iPhone 5-ul costa 28 de milioane iar Samsung galaxy s4 vreo 20... Si e si normal la noi romanii ce e mai ieftin e mai bun laughing. La ce iti trebuie tie 2 gb ram? La ce iti trebuie procesor de 1.9 MHz? Acum sa vedem, iPhone 5 are carcasa de aluminiu, pe cand Samsung din plastic... Interesant, nu-i asa? iPhone are camera din safir pentru a nu se zgaria si ecran retina, de ce crezi ca are acel pret? Daca era facut din plastic era mai ieftin ca Samsung. Tu crezi ca toti de aici au avut sau au iPhone 5? rolling on the floor E usor sa comentezi cand nu-l ai. Eu il am de 5 luni si e super, nu se blocheaza, merge foarte bine, net 4G si multe altele. Oricum e alegerea ta, eu il am si ti-l recomand cu caldura. Multa bafta la cautarea telefonului perfect!

| a răspuns:

Samsung galaxy s4 eu am iphone 5 dar cred ca Samsung este mai bun intreaba pe ori cine si uitate pe youtube iphone 5 vs Samsung galaxy s 4

| a răspuns:

Samsung Galaxy S4. La Iphone 5 nu tine prea mult bateria, se degradeaza imediat daca folosesti internet in fiecare zi cel putin o ora.

| a răspuns:

Iphone bate la aspect in rest e jaf la pretul ala.Am avut iphone 4s si l-am schimbat cu un s2.Eu iti recomand cu caldura S4

| a răspuns:

Iphone 5 e mai bun.
La Android nu tine bateria si se incarca greu.(Am avut un Note 2 si se incarca greu).
Iphonul e mai bun la sistemul de operare.
La iphone 5 tine mult bateria si se incarca repede.
Iphone 5 este facut din aluminiu iar s4 din plastic.

Am iphone 5 si sunt incantat de el.

| a răspuns (pentru Valentin_Albert_1997):

Sti de cati mhz are bateria note 2? este normal sa sa incarce greu,,, are bateria dubla fata de iph5

| a răspuns:

Samsung clar.