| EmiliaSd88 a întrebat:

Ce telefon este mai bun, Samsung galaxy y sau Samsung Galaxy Gio S5660?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu iti recomand niciunul. galaxy y e prea mi chiar daca procesorul este destul de bun. (832 mh) si galaxy gio e mai vechi. are armv6 si se vede mai pixelat. eu iti recomand galaxy mini 2. e mai nou si mai bun decat amandoua. eu il am si sunt multumit. de pe el scriu raspunsul asta. laughing

| radu75 a răspuns:

Allwiew p5 sau p5 mini, depinde de cati bani ai. p5 mini mi am luat si eu si vad ca multa lume incepe sa si ia.

| FiddleStick a răspuns:

Eu spun ca Samsung Galaxy Gio :) Tine mult m-ai mult decat Samsung Galaxy Y si crede-ma am trait propria experienta :) Mi-am cumparat Samsung Galaxy Y si fix dupa ce s-a terminat garantia mi so stricat (garatia o tinut nu foarte mult ...cam 5 luni ) Si pe urma am cautat si mi-am cumparat Samsung Galaxy Gio si il am deja de 1 ani si merge ca si cum ar fi nou :) L-am scapat de cateva ori pe jos dar nici o zgarietura :) Iti recomand Samsung Galaxy Gio :) + Pretul este mult mai bun (cam in jur de 5-6 milioane ) pe cand Samsung Galaxy Y ii cam 6 - 7 milioane, si daca vrei sa stii mai multe uitate pe site-ul asta http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Gio-S5660-Dark-Silver.html. Bye Bye :)

| KostyCool a răspuns:

Galaxy Gio logic happy, a aparut mai nou, este mai bun, merge mult mai repede + ca are ecranul mult mai mare fata de Y, galaxy Y are ecranul foarte mic happy

| alextotal a răspuns:

Salut. Samsung galaxy Gio este mai bun. Mai performant.

| Magduttza a răspuns:

Samsung galaxy gio S5660. initial am vrut sa mi'l iau si eu. dar dupa am gasit unul care imi place mai mult si asta va ramane Allview P5 mini

| anonim57clx a răspuns:

Samsung galaxy y e mai micut ca gio, eu prefer galaxy gio e mai nou si mia frumos, funda!

| Troll99 a răspuns:

Si eu recomand tot Samsung Galaxy Gio si vad ca pe evomag acum e si la reducere de la 629 la 558 Ron. Link: http://bit.ly/UKwFbr

| NoNameHelpYou a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660 este mai nou ca Y si mai bun este revizuit cu sitem si caracteristici mai bune! funda?