| Ella27 a întrebat:

Ce telefon este mai bun, Samung galaxy pocket sau Allview a4all?

Răspuns Câştigător
| Anonim0100 a răspuns:

Allview este putin mai bun. Are procesoru de 1 ghz i-ar pochet 800 si ceva. Camera de 3, 2 parca si pochet 2 mpx. Are rezolutia ecarnului mai mare fata de pocket. Deci Allview all day. Pa, pa!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Allwiew sunt destule de bune si ieftine...
Funda?happy

Răspuns utilizator avertizat
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Allview are 2 camere 2mpx si vga ecranu mai mare si procesor mai bun

| Jono a răspuns:

Eu am Allview si dupa parerea mea face cam tot ce face un galaxy s2... Doar atat ca unele jocuri o sa ruleze mai greut dar in rest este foarte bun

| bidulabidudu a răspuns:

Eu zic ca este mai bun Allview a4all