| mihai777 a întrebat:

Ce telefon imi propuneti sa-mi iau? Vreau sistem de operare Android sau Windows la el si sa fie cam in jur de 800-900 RON.

Răspuns Câştigător
| MihaiValcea a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti cumperi Samsung Galaxy Ace Plus S6500 pentru ca am fost si eu "nevoit" sa imi aleg un telefon nou, am ales acesta si sunt Foarte multumit de el!

5 răspunsuri:
| daniel94d a răspuns:

Samsung Galaxy mini 2

| mihai777 explică:

Multumes Daniel dar nu e ceea ce caut. Nu-mi place design-ul. In plus are Sistem de Operare Android 2.2. Eu pe Galxy Fit am 2.3.4. si e mai slabut.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Samsung galaxi ace sau galaxy gio sau galaxy mini 1 sau 2

| mihai777 explică:

Si eu ma gandeam la Galaxy Ace Plus sau 2. Gio am mai avut. Mini 1 a avut mama dar e design feminin, la fel si 2.

| aly300 a răspuns:

Motorola motoluxe