| Dardari_Amro_1993 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati cu pretul intre 500 si 1000 de lei? happy sa fie cu android, gen HTC, Samsung, etchappy
P.S. telefoanele HTC sunt bune?

9 răspunsuri:
| reniga a răspuns:

Da sunt destul de bune dar eu cred,happy ca cele mai bune sunt Nokia happy cum crezi...

| sltlp a răspuns:

Nu ai optiuni prea grozave de la Samsung si HTC in acesti bani.
Htc fac telefoane foarte bune.
De la Samsung ar fi mai ok un galaxy s advance.
Daca vrei ceva mai performant, dar nu cred ca te incanta firma, e Allview p5 quad.

| 0x11111051 a răspuns:

Prestigio Multiphone PAP4500 DUO DualSim

Procesor 1 GHz x2
1 Gb RAM
2 Cartele SIM
3) Camera 8 mpxl
4) Android 4.0.4
5) Ecran protejat cu Gorilla Glass
6) Wi-Fi, 3G
7) Ecran 540x960

http://www.emag.ro/......EHVJNBBBM/

| Dardari_Amro_1993 explică (pentru 0x11111051):

Am deja un prestigio 4044, nou. l-am dus la reparatii acum 2 zile (l-am cumparat acum 2-3 saptamani), si e varza. si eu ma gandesc sa imi iau un galaxy ch@t, ce spuneti?

| 0x11111051 a răspuns (pentru Dardari_Amro_1993):

Zte grand x dar?

| al3xander a răspuns:

Http://www.emag.ro/......priceasc/c
alea de la HTC nu stiu cat de bune sunt, cunosc o gramada care au si toti au zis ca sunt multumiti insa eu ma incred mai mult in Samsung. ce vrei la telefonul respectiv?

| supermamici a răspuns:

HTC sunt la fel de bune precum Samsung sau Nokia, fac telefoane premium. Eu iti recomand insa un super telefon care se incadreaza in bugetul tau: http://timez.ro/......-internet/

Pentru cativa banuti in plus poti sa ai parte de un telefon ce rivalizeaza cu iPhone 4 la un pret foarte bun: http://timez.ro/......-high-end/

| AlexElektro1987 a răspuns:

Htc-urile sunt cele mai bune telefoane iar la 1000 de lei poti sa iti iei HTC TITAN SAU HTC RADAR SAU HTC MOZART SAU HTC RHYME. Iar de la Samsung poti sa iti iei GALAXY YOUNG 6310, GALAXY MUSIC, GALAXY S, GALAXY ACE SI MULTE ALTELE! DAR EU MA BAZEZ PE HTC!

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru supermamici):

Nu poti compara un Nokia cu un HTC. E ca si cum ai compara o Dacia 1310 cu un BMW m6. Htc-urile sunt mult mai bune decat Nokia.