| YXMan a întrebat:

Ce telefon imi recomandati cu TASTATURA Qwerty?

Specificatii:

SONOR FOARTE BUN

DISPLAY ( ecran ) MARE, in jur de +4 INCH. Preferabil Super AMOLED.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Nu gasesti telefon cu tastatura qwerty+ecran de 4 inchi si super amoled.Nu exista

| 5yr0Kk a răspuns:

Nu cred ca vei gasi super amoled+qwerty. daca vrei ceva cu screen cat de cat si qwerty uita-te la Samsung galaxy chat

| YXMan explică:

Am o cunostinta care are Samsung Galaxy Chat. Nu-mi place, merge greu... are un processor slab. Deci nu. Atunci ce pot sa spun... ceva cu qwerty?

| Violeta_Diana_1994 a răspuns:

Samsung galaxy chat, am si eu si merge foarte bine.