| Puffi01 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati de preferabil Nokia, Samsung sau BlackBerry. As vrea sa aiba GPS, wifi, camera foto de peste 5 Mp, touchscreen, tastatura QWERTY... Sa fie smartphone...Card slot...Bluetooth...USB... Pentru altre detalii ma puteti intreba...

6 răspunsuri:
| TommyLynn a răspuns:

Samsung Galaxy SII (Camera foto de 8 MP, are tot ce vrei tu, 1750 lei)
Samsung Galaxy S Plus (Camera foto de 5 MP, are tot ce vrei tu, 1200 lei)
Samsung Galaxy Ace (Camera foto de 5 MP, are tot ce vrei tu, 750 lei)

| MusicFan_6770 a răspuns:

Samsung galaxy s2 / s3

| AmadeusAma123 a răspuns:

Samsung Galaxy Y Pro(are si qwerty si touch)
aici un link cu video http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Y-Pro-B5510-Cool-Gray.html
Funda?

| ronaldo318 a răspuns:

Samsung! in primul rand ca pe BlackBerry pentru unele aplicatii trebuie sa platesti, inclusiv aplicatia facebook descarcata in telefon, nu merge decat deschisa in browser fara plata, GPS-ul este foarte greu de configurat, crede-ma stiu bine, am si eu un BlackBerry si nu sunt multumit deloc. Iti recomand cu caldura un Samsung!

| Puffi01 explică (pentru ronaldo318):

Atunci imi poti spune un model care ar putea indeplini conditiile mele(cele de mai sus)...

| ronaldo318 a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-Black.html
iti recomand cu caldura acest telefon, crede-ma chiar daca are doar 2 mp face poze foarte bune si nu vei avea probleme.este greu sa gasesti un telefon si cu touchscreen si cu qwerty si cu camera de 5 mp. pentru ca in general cele cu qwerty sunt telefoane business nu pentru poze extraordinare sau filmulete.