| Gamer4Fun a întrebat:

Ce telefon îmi recomandati dintre:
1.Huawei P20 Lite
2.Allview Soul x5
3.Samsung Galaxy A6+ 2018

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Samsung Galaxy A6+ 2018.

| Rotazi a răspuns:

Daca Allview-ul merge ca si tableta (prost, foarte prost) renunta la idee.

| PappZsoltAndras a răspuns:

Samsung A6+ 2018 este destul de ok, dar nu este de top. Daca optezi pentru un telefon de top ai putea sa iei Huawei p20 lite, are si o camera mai buna, performanta este mult mai buna. Mai bine iti iei p20 lite. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| GreuGăsescNickname a răspuns:

Samsung S9+, pe care îl am acum în mana. Te asigur, nici nu se compară cu cele două variante.
Totusi, poti merge pe A6, l-am avut si este oke, se misca fluent.