| ilinkilink a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Iphone 5, Samsung galaxi S3 sau Samsung galaxi note 2?

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Note 2 e mai bun

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy Note 2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2232,2164,2141

Toate cele bune.

| ilinkilink explică (pentru bursuc001):

Mersi

| bursuc001 a răspuns (pentru ilinkilink):

Cu plăcere!

| Iulian03 a răspuns:

Iphone 5

| MYK3 a răspuns:

IPhone 5 este cu mult mai bun

| TrustStyle a răspuns:

Voi glumiti Oameni buni, treziti-va, Iphone 5 e pe 3, normal -cel mai bun telefon al anului si cel mai bun in prezent este GALAXY S3 nu galaxy note 2.Galaxy note 2 e un telefon foarte mare si strica tot, am facut o comparatie la grafica dintre cele 2 si e o diferenta enorma, personal as alege in locul note 2-ului un HTC one x, al 2lea cel mai bun telefon, am umblat pe el, sunt multumit, o calitate extraordinara

| 50deBANI a răspuns:

1 -> Samsung galaxi note 2
2 -> Samsung galaxi S3
3 -> Iphone 5

daca ai nevoie sa fie rezistent ia-ti iphone 5