| Vladutz0310 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Lg G4 Stylus si HTC desire 820s?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege un HTC Desire 820s deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......kasrkl.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7212&idPhone2=7115

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| NickPop a răspuns:

Fara nici un pic de indoiala G4 stylus!

| IubescNutellla a răspuns:

Din punct de vedere tehnic, HTC desire 820s este mult mai bun, indraznesc sa spun ca este de 2 ori mai bun.

Din punct de vedere practic..Eu am Desire 820, si imi merge foarte bine pe internet la viteza 3G, mai ales la 4G. Iar daca iti place sa iti faci poze, HTC clar!

| Vladutz0310 explică (pentru IubescNutellla):

Are lag ceva sau se incalzeste la gaming?

| IubescNutellla a răspuns (pentru Vladutz0310):

Lag nu are, insa, dupa 1 ora - 1 ora jumate de jucat jocuri, se incalzeste putin, dar nu mult.