| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:Lg l5, Huawei ascend g300, Sony xperia E? Mentionez ca nu am mai avut vreun smartphone pana acum si in special imi doresc unul pentru jocuri si alte aplicatii, navigare pe net s.a.Dau FUNDA cine ma ajuta

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Mai bine Huawei y300 eu il detin si merge perfect nu are lag camera excelenta ..blitul surprinzator de puternic poate chiar mai puternic decat unul dual flash si mai are foarte multe plusuri dar singurul minus care ar fi din punctul meu de vedere este ca sa aude incet muzica pe el dar in casti sau la boxe este perfect sunetul si mai ales in convorbirile telefonice

| pkpdionut a răspuns:

Toate sunt la fel de bune, iti recomand unul dintre cele doua LG-uri dar din cate stiu sunt proaste la baterie

| AlxGoliatH explică:

O da si Lg l5 II mai este