| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Lg l5 si Huawei ascend g300? Care ruleaza mai bine jocurile si alte aplicatii fara lag dintre aceste doua?

3 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Eu am incercat odata un LG L5 si nu am fost prea incantat de cum se misca. In schimb am optat pentru Huawei si pana acum nu m-a dezamagit. Ruleaza ultimele jocuri aparute chiar foarte bine si fara lag care sa deranjeze happy

| Tarachiu_Paul_1995 a răspuns:

Eu am Huawei ascend g300 si ruleaza foarte bine si fara lag. Un coleg are LG L5 si nu e multumit deloc...

| xxx8 a răspuns:

Huawei sunt mai bune ca si LG-urile la jocuri...LG-urile nu se misca asa de bine cum sar crede doar brandul il face sa fie cumparat ca in rest e cam varza... exemplu LG l7 la bani care trebuie sai dai pe el nu se merita mai bine iti cumperi un Huawei ascend y300 sau g300