| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:
-Lg optimus black
-Lg optimus sol
-Lg optimus l5
-Samsung galaxy ace
-Huawei ascend g300
Mentionez ca unul dintre aceste telefoane va fi primul meu smartphonewinking si eu fiin un adolescent cel mai mult pe telefon o sa ma joc, si poatep utina muzica. Dintre toate telefoanele de mai sus cel mai mult m-a impresionat Lg black.O da si ati putea sa imi spuneti care dintre aceste telefoane nu poate face upgrade la android 4.0?

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

L5 are deja 4.0 oricum din toate iti spun sa te uiti la l5, black si sol, sol e model mai vechi la fel si black, l5 este mai nou decat celelate si de aia are 4.0 dar in unele cazuri black il depaseste pe l5 doar ca are android 2. insa cred ca se poate face upgrade

| Bogdan002 a răspuns (pentru Vvistula):

Am un prieten care are LG OPTIMUS BLACK se descurca foarte bine si are androidul 2.2