| Pe_Mircea_1997 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Samsung galaxy a5 si Samsung galaxy alpha?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Alpha, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ww8xj8.php

Toate cele bune!

1 răspuns:
| DanielaFD a răspuns:

Samsung Galaxy A5. Are şi o prietenă şi am văzut că îi merge foarte bine. Adică, e destul de ok telefonul. Verifică şi tu care e diferenţa dintre A5 şi Alpha, depinde şi androidul şi procesorul. Baftă!