| User2004 a întrebat:

Ce telefon îmi recomandați in jurul prețului de 1200-1400 lei?

13 răspunsuri:
| Artair a răspuns (pentru RAY):

Poate nu sunt eu destul de bun la telefoane, dar de ce ar vrea sa isi cumpere un telefon din 2015-2016? Chiar daca stiu ca telefoanele de la Apple sunt de durata, asta deja este pe piata de 3-4 ani si nu cred ca va mai rezista mai mult de 1 an, hai sa zicem 2, bine acum depinde si de persoana, cat de mult vrea sa tina un telefon, dupa mine mai bine si-ar cumpara un telefon mai nou, care chiar daca nu e de la Apple ar tine macar 2 ani, nu stiu poate un Xiaomi: https://www.emag.ro/......D75F35BBM/ sau un Samsung: https://www.emag.ro/......D4PWDZBBM/ sau poate chiar un Huawei: https://www.emag.ro/......D47W6ZBBM/

| RAY a răspuns (pentru Artair):

Pai daca toti ati recomandat Samsung, eu ce era sa fac tot Samsung, eu as alege un s8, doar in gama S am incredere

| Artair a răspuns (pentru RAY):

Eu personal am incredere tot in gama S, dar si in Note, dar am observat ca mai toata lumea pune si Samsung asa ca am pus si eu

| RAY a răspuns (pentru Artair):

Note e prea mare pentru mine, prefer s10 E

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ba ce oameni. Iar incep tantalaii astia cu Samsung... Ia trage mataluta cu ochiul un pic la un Xiaomi Mi 9T.

| gelu1970 a răspuns:

Redmi K20 pro.
Spui ca ai 1400 roni.
În Ali Express il găsești cu 304 €, Rom internațional.
Azi, cred că e achiziția cea mai bună.
Dacă aveai 400€ îți recomandam One Plus 7.
Însă cu cel de mai sus e deja destul. Nu cred că o să îi dai utilitate la cât poate duce telefonul.
Partea proastă e că o să cumperi un Samsung descatalogat, vechi, și așa o să respecți tradiția prostimii ce nu a auzit decât de Samsung și iphone
Trist...dar cert.
Oricum îți doresc un moment de "lumină" când îți vei cheltui banii.

| Cduncfujndf a răspuns:

Orice înafară de Samsung, nu mai sunt bune deloc. Au început să scoată foarte multe telefoane deodată și să fie foarte proaste. Decât alea din 2017 ( J3, J5, J6).
Poți să îți cumperi Xiaomi, din câte am înțeles sunt foarte populare, dar și foarte bune.

| Username272 a răspuns:

A50, de asta am eu acum, merita toti bani, baterie bună te tine mult, spatiu de 128GB 4 GB ram, camera bună, face la 120 grade poza, sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Louys a răspuns:

A50 sau A70

| KaanNoah a răspuns:

Cel mai bine ar fi A50 sau A70

| Tinau_Robert_2002 a răspuns:

P30 lite
Nu de la un magazin ce importa telefoane din Uzbekistan.