| StefaniaM a întrebat:

CE telefon imi recomandati intre 1000-1500 lei? As vrea sa fie dual sau quad core, ai aiba un ram de minim 1 GB, memoria interna minim 8 GB,camera frontala bunicica,android, si sa NU fie de la Samsung. Fůndå

9 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Dude cu 700 lei poti sa iei Allview p5 quad, p6 quad, x1soul mini, p5 si p6 am inteles ca sunt mai de calitate viper viper i x9 soul mini parca ceva mai slabute din ce am citit comentariile celor care l-au utilizat dar p5 p6 numai de bine.te poti documenta de pe eMAG.

| hrfygghfyt4657jhgju a răspuns:

Samsung galaxy trend lite

| Biiskrem a răspuns (pentru hrfygghfyt4657jhgju):

Nu vrea Samsung, omule!

Trolișor, un Allview X1 Soul s-ar încadra în ce-ai zis tu, dar nu știu cât de bune sunt telefoanele acestor brașoveni.

| StefaniaM explică (pentru hrfygghfyt4657jhgju):

Tu iti bati joc de mine? Am Samsung galaxy trend lite si e cel mai prost telefon pe care am pus mana!

| StefaniaM explică (pentru Biiskrem):

Multumim frumos doamna o sa ma sfatuiesc cu tovarasii mei sa vad ce parere au

| StefaniaM explică (pentru hrfygghfyt4657jhgju):

Pe de alta parte, trend lite e SINGLE core, are o memorie de 2 gb, ram de 512 mb si NU are camera frontala! ai de capu meu...

| efpies a răspuns (pentru hrfygghfyt4657jhgju):

Doamneeee! A scris ca NU vrea Samsung!
Uita-te la tine ce nume la nimereala ai pus!
Ai facut contul la misto!