| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre 500-600 de lei? Criteriile principale ar fi sa aiba touch screen, android, camera cat mai buna... Nu ma pricep big grin

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

La banii astia ai gasi un WP. La Orange a fost 630 lei Lumia 640. Nu recomand Allview, daca ti se strica ceva, rezolvarea lor e '' s-au gasit urme de apa, garantie anulata''.
Daca totusi vrei android, Motorola Moto E/ moto E 2015 daca gasesti e ok. Mai e si Karboon sparkle V, telefon ce este in programul android One si beneficieaza de update-uri. E un fel de Nexus ieftin.

2 răspunsuri:
| AleSmartGirl a răspuns:

Allview V1 Viper. Eu il am de 8 luni si sunt foarte multumita de el. Chiar l-am scapat de cateva ori urat de tot, dar nu i s-a intamplat nimic. Display-ul este mare si pentru ceea ce il folosesc eu e perfect.

| anonimplz a răspuns:

Eu am un Allview p4 life si merge foarte bine, seamana cu iphon 4 si nu este nici scump