| realorfantastik a întrebat:

Ce telefon imi recomandati intre 600-1000 de lei de la Samsung cu android si touch. fara Samsung galaxy s2! FUNDA :**!

6 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Samsung Galaxy S2 desigur tongue. Sau S3 Mini, daca ai noroc, il gasesti in gama asta de pret.

| hypentakill a răspuns (pentru hypentakill):

Nu e dela Samsung dar e mai bun decat orice gasesti.

| Ddeliaa a răspuns:

Samsung galaxy s plus, putin mai diferit decat S2, dar destul de bun happy

| geo9919 a răspuns:

De la Samsung unul mai bun ca s2 ar fi s3. dar nu sunt sigur ca il gasesti intre 600-1000 de lei. poate doar la second hand. (la mana a doua) sau ar mai fi Samsung galaxy advance. e putin mai diferit de s2.

| Radu04 a răspuns:

Samsung galaxy trend plus cu abonament de la Vodafone ca e gratis