| Dragossm a întrebat:

Ce
telefon imi recomandati la 450 lei care sa aiba:1gb ram, 8gb mem.
interna, camera cel putin de 5mpx,camera frontala, blit si bateria sa fie
acceptabila(sa tina cel putin 12 ore). Multumesc mult.

4 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Gasesti Orange Gova pe net la "mana a doua", nefolosit, sigilat... la 450-500 lei. E produs de Huawei si nu are nicio piesa chinezeasca. Are procesor Quad-core de 1, 2 Ghz Qualcomm Snapdragon, 1GB RAM, 8GB memorie interna, camera de 5MP cu blit, iar cea frontala de 1MP si filmeaza la 720p ambele camere. Camera frontala se descurca foarte bine! Mai presus de toate, are 4G ("zboara pe net"). Bateria tine fara probleme 12h folosit destul de intens (wi-fi / trafic net, jocuri etc.). Ecranul e de 4, 5" IPS. Ruleaza filme la 1080p fara pic de lag sau ceva de genul. Nu se vede pixelat. Eu il detin de fix 2 luni si merge ca in prima zi. Am 35 de jocuri + alte 40-50 de aplicatii instalate si mai am mermorie 700-800 MB liber.

Asta ar fi cel mai bun telefon la banii astia! E peste Galaxy S2!

Bafta!

| Treistariustar a răspuns:

Iti recomand acest telefon este foarte bun la jocuri http://bit.ly/1tKCEtf

| XeitaR a răspuns:

La 450lei nu prea gasesti 1gb ram si altele dar daca esti dispus cu 550 lei iti recomand: Sony Xperia m, Overmax vertis expi si uite totusi la 450 lei Gigabyte GSmart Roma R2 Plus(cauta pe eMAG). Ps: Iti recomand de asemenea sa nu te uiti la Alcatel ca sunt niste "troci"(cel putin asa le-am nimerit eu) si nici Prestigio.

| adelinlazar a răspuns:

Nokia Lumia sau HTC