| pery a întrebat:

Ce telefon imi recomandati la un pret de 500-600 lei?
Am vazut un Evolio M5 (destul de performant) dar nu am nici-o idee daca sa am incredere in aceasta firma.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| andutzu2000 a răspuns:

Lumia 640.

| BlackCat13 a răspuns:

Evolio M4 Magic, la 400 lei este foarte misto. 1 GB. RAM, 8 Mp. Camera principala... Probabil ca si M5 este bun.

| iavan a răspuns:

Nu te lua dupa 2000gabi cumparti evolio m5 e bun

| tdv99 a răspuns:

Mama si-a luat de la Rds un Lenovo A5000 si e foarte multumita de performantele lui. Bateria tine lejer 2 zile jumatate(are baterie de 4000) si este la un pret destul de bun, zic eu(550 ron). Sper ca te-am ajutat!

| 2000gabi a răspuns:

Poti sa iti iei un iphone 4s second hand. E foarte bun. Il gasesti la un pret bun. Cam 500-600. Depinde cat de bine arata. Eu am avut. Nu am avut nimic de reprosat. Evolio e praf. Telefon chinezesc sub brand romanesc. O porcarie. Succes in alegerea ta.

| iavan a răspuns (pentru 2000gabi):

Dar de unde stii tu eu am tableta evolio x7 si e buna cumpati si tu ceva evolio si dupa aia mai discutam