| GabiTheFEAR a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 20 mil? Ma gandeam la S8, dar mai e si Honor 10. Parca as merge tot pe S8. Ceva pareri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Honor 10 si telefoanele din gama honor, sunt telefoane fantoma pe care Huawei le vinde fara brand. nu recomand.

| GabiTheFEAR explică (pentru anonim_4396):

Se fac recenzii bune la honor. Tata are honor 7 lite de aproape 2 ani si merge perfect. Oricum ramaneam la S8 dar voiam niste pareri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GabiTheFEAR):

Eu n-am auzit in viata mea de honor. de telefon. Si acum ca imi expira abonamentu, mi-au dat un honor 10 moca, sau s8. Si am stat si am cautat si am cautat. Ca pe site la three asa aparea telefonul asta.
Decat honor. Si ma gandeam, cine **** il face si caut si pe alte site-uri, gasesc la fel, honor si atat.
Mi-a luat ceva timp sa gasesc ca e facut de Huawei.
De ce nu vinde Huawei telefonul asta in nici o tara, sub numele de Huawei honor? ca nici in Romania si nici unde sunt eu, nu il gasesti sub numele de Huawei,
Apple vinde sub logo lor, Samsung la fel, LG, etc.
Pe scurt, nu as cheltui bani cel putin pe gama asta a lor. Ca nu isi pun logo-ul si amprenta pe aceste telefoane. Bat la pariu ca au crezut ca or sa fie un esec, si si-au scos brand-ul de pe ele, doar in cazhappy