| cosmin_3538 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati până in 3000 lei? Sunt indecis intre atatea branduri...

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Xiaomi MI 9T PRO

Este mai bun decat orice telefon enumerat pana acum din absolut toate punctele de vdere si 100% nimeni nu va gasi un telefon mai bun in ptretul asta pentru ca nu exista

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ne-ai mai bombardat cu chestia asta dar n-ai catadixit să dai un replay/feed back. Rezultă de aici că nu te interesează de fapt răspunsurile ci doar intrebarea ta (adică să fie, acolo)

https://www.tpu.ro/......onez-iph8/

https://www.tpu.ro/......a-sunt-in/

| gelu1970 a răspuns:

One plus 7T

| danbnz a răspuns:

Samsung Galaxy S9 plus:
...D25HT4BBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei p30 pro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi 9T Pro

| IonutPetre12 a răspuns:

S10+

| Flavyuseduard a răspuns:

Salut, s9 plus, s10 daca intra in buget, si Huawei mate 20 pro, nu as merge pe Huawei p30 nicidecum, aha si iphone 7 plus ar fi o varianta buna, e un model foarte bun, eu am s9 si nu sunt asa de multumit de baterie, in rest nimic de reprosat