| Solomon_Gabyy_1989 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 8 9 milioane?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung j5

Apache
| Apache a răspuns:

Poti gasi un Allview x2 soul pro pe la 900 de lei, depinde de oferta, se aproprie black friday pana la urma :

http://www.emag.ro/......DV4XLMBBM/

Allview si-a facut o reputatie destul de proasta la noi in tara, dar multe din produsele lor sunt destul de ok

| Clorox a răspuns:

Nu Allview, ia-ti un Huawei p8 lite!

| dulgherunicu a răspuns:

Unul bun

| 4StarLight a răspuns:

Poţi căuta pe Emag și acolo sunt foarte multe telefoane! Poţi să selectezi tu criteriul adică preţul, firma. și sunt sigură că la ce e pe acolo, găseşti tu ceva care să-ţi placă!
Sper că am ajutat!

| Catabtr23 a răspuns:

Huawei P8 Lite

| RopeRop2 a răspuns:

Nu îți lua Allview, eu am dat 10 milioane pe unul si e praf telefonul, are 3gb de ram dar il face de râs camera, și din prima lună l-am dus in service, îți recomand un Samsung galaxy j5 e cel mai tare telefon la prețul lui

| Emanuela_Veronica_1975 a răspuns:

S5 gold este un telefon foarte bun