| Valentinu_Tinu_2000 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in pretul de 600 RON si sa aiba sistem de operare Android sau Windows Phone 8? Doresc sa imi cumpar unul si nu ma pot decide...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumia 520, daca vrei camera de calitate si uz normal.
LG L7 II, daca vrei un smartphone putintel mai maricel, cu camera destul de buna.
Galaxy S Duos, daca ai nevoie de ceva dual-sim si o marca de incredere
Sau Trend Plus, dar aici nu prea stiu ce sa zic. Unii spun ca e superb, altii spun ca nu e bun. Oricum, la banii aia cred ca e bun (daca nu te astepti la jocuri high-end).

Sau daca vrei ceva mai de performanta, asteapta pana apare Motorola Moto E, sa speram ca pretul va fi pana in 600 RON in Romania, chiar daca nu prea cred asta.
In caz ca iti iei Trend Plus, da-mi si mie de veste si zi-mi cum e!winking

| Valentinu_Tinu_2000 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca o sa imi iau Trend Plus, deoarece nu-mi plac Samsung-urile

| andreit05 a răspuns:

Nokia Lumia 520

| FlorynFlOo a răspuns:

Allview a5quad happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlorynFlOo):

Hmm, sincer n-as recomanda Allview, am avut trei telefoane si toate trei s-au stricat dupa un an de zile, acum sunt in service toate si am ramas fara. Nu ofera suport, nu se tin de promisiuni si sunt device-uri destul de slabe ca si calitate.