| Mirceadumb a întrebat:

Ce telefon îmi recomandaţi pentru Facebook, wapp, să se audă bine, poze ok şi mesaje / eventual 2-3 jocuri... Dar să se mişte bine.

6 răspunsuri:
| Extraterestru2 a răspuns:

Ar merge si un Galaxy S3.

| Popescu_Roxana_1990 a răspuns:

IPhone 5c/5s eventual 4s

| eddyeduard a răspuns:

Samsung galaxy s4

| Motroc_Gabriel_1996 a răspuns:

Nokia Lumia 520 costa 490 lei pe Emag iar acum o saptamana a fost o reducere si costa 390 lei. E un telefon super si cel mai mare avantaj este ca poti comunica cu prietenii tot timpul si ai si aplicatii multe care se deschid perfect.

| Alexvtm a răspuns:

IPhone 4, iPhone 5s, Samsung galaxy s3, 4, Smartphone Sony Xperia, HTC One M8, HTC One.

| ZerroPink a răspuns:

Salut! Poate nu vrei sa investesti prea mult, iar eu ti-as recomanda: Samsung Galaxy Trend II Duos S7572, se misca foarte bine, si ai si destula memorie. Uite si un link : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_trend_ii_duos_s7572-5394.php