| Drragos a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa imi iau la 600-650 lei? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Galaxy mini 1 sau 2 sunt telefoane ieftine si bune.au android si poti instala aplicatii pe el si are camera destul de buna.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teo812 a răspuns:

Un telefon cu android,caci sunt foarte raspandite,cu aplicatii grozave,si compacte. Daca vrei pentru foto\video,galaxy fit. Daca doresti chat, galaxy chat [cu tastatura qwerty], galaxy gio, sau Nokia C5, foarte frumos telefonul, cu symbian, foto de 5 mp, rezistent, foarte dragut

| Drragos explică:

Vreau sa imi iau la liber ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Gimihumulukuakua a răspuns:

Iti recomand sa investesti banii in altceva..nu e o suma mare dar m-am convins de curand ca nu merita sa investesti bani in telefoane!

| gazaru a răspuns:

Eu sa iti zic e naspa la abonament. Iati unul pe touchscreen Samsung e cel mai bun.Parerea mea.E bine sa ti-l iei din altex sau flanco ca e de calitate.Eu am un Samsung e2222 am dat 2 mil jumate si e f bun.merita

| Drragos explică:

Samsung mini 2?

| andreeasweetlove a răspuns:

Daca vrei si touchscreen si qwerty poti sa cumperi un samsulg galaxy y pro (are si sistem de operare android)
Pretul nu cred ca trece de 650 lei (eu in Craiova la Orange la liber l-am vazut cu 580)
Eu ti-l recomand caca vrei caitate

| alexs99 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2

| Drragos explică:

Samsung galaxy mini 2 are acea functie care te atunci cand rotesti telefonul, sa poti scrie mesaje cu telefonul asa? fiind mult mai usor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mini 2 ar fi bun. Da, are autorotate.

| CrazyM4x a răspuns:

Cu 650 lei gasesti Samsung galaxy s i9000 la mana a 2a, foarte bine intretinut. Si poti sa faci mai multe pe el.