| SebyMK4 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-l cumpar dintre Allview X2 Soul mini si un Samsung Galaxy A3 as vrea si ceva comparati daca stiti

Răspuns Câştigător
| Blindeye a răspuns:

Allview e o firma ok...dar nu o poți numi o firma de top... dacă îți iei un telefon bun, părerea mea e sa optezi pentru un Samsung sau Apple...din punctul meu de vedere, chiar dacă specificațiile sunt aceleași, eu ma simt mai bine știind ca am un vârf de gama... părerea mea

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

A3 în mod clar. Nu prea ai ce să compari...mai ales când vine vorba de Allview.

| AlexSamp32 a răspuns:

Samsung Galaxy A3.Și eu am și e foarte bun!

| Tarzann a răspuns:

Un Samsung Galaxy A3

| Sory14 a răspuns:

Eu as sugera Samsung Galaxy A3 pentru ca telefoanele Allview sunt foarte fragile si sparg la prima scapare.Am avut telefon de aceasta marca si din graba l-am scapat si s-a spart.Nu am mai putut umba pe el.In schimb, acum am telefon Samsung si l-am scapat de cateva ori si nu are nimic, fara protectie. Sper ca ti-am fost de folos!