| Crystache_Floryn_1999 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sub 450 ron? Cu android peste 2.3.6 (gingerbread)

5 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Vodafone Smart III

| bogdan324 a răspuns:

Ti-as recomanda un LG optimus l3, dar mai bine stangi inca 100 de lei si ceva si iti iei l5 care e mult mai bun

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Hey love struck Eu iti recomand
Sony Xperia Tipo cu 100 de euro love struck Mai ieftin nu am gasit love struck ♥ Incearca sa te interesezi de el love struck Mie mi se pare foarte bun ♥

| Marylol a răspuns:

Samsung galaxy, pocket Samsung galaxy young

| geohandmade a răspuns:

Orange Nivo. La liber e 100 de eur. Vine codat in Orange dar daca te duci cu factura la orice Orange shop trebuie sa il decodeze gratuit. Face tot ce face telefoanele scumpe gen Iphone etc.