| devil2279 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Vreau unul cu multi taste, pana in 350 lei. sau 400 lei. Am gasit unul Allview, dar nu stiu daca e buna firma. vreau sa ma tina telefonul macar 2 ani, adica sa fie bun big grin nu chinezarie.

7 răspunsuri:
| availablehandyman a răspuns:

Telefon cu multi taste? Vrei sa zici cu tastatura QWERTY! iti recomand sa te uiti la Nokia acolo sunt cele mai multe telefoane de acest gen!

| Kinus12 a răspuns:

Dacă vrei dual-sim(şi cu taste şi cu touchscreen) în jur de 400 nu este.Numai Samsung Galaxy Chat, care acum cred că este la 650 lei.S-ar putea să găşeşti Blackberry(doar cu tastatură şi nu e chinezărie) în jur de preţul tău. Dacă nu te-am ajutat, îmi pare rău

| Corinastf a răspuns:

Eu iti recomand din experienta si din experientele prietenilor :
~Nokia Asha 302 - 399, 90 RON.
~Samsung A187 - 314, 00 RON
~LG KS365 - 259, 00 RON.
Sper ca am fost de folos, bafta :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sony Ericsson zylo
Sony Ericsson w995
Sony Ericsson chat
Sony Ericsson w910
Sony Ericsson elm
Sony Ericsson spiro
Sony Ericsson w902

cele mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
| Kinus12 a răspuns (pentru devil2279):

Atunci un Blackberry la preţul tău siguri că găşeşti.

Răspuns utilizator avertizat