| RaresIonut2000 a întrebat:

Ce telefon iPhone merită sa imi iau in 2020?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banii? ia 12 pro și max

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Depinde de bugetul pe care îl ai și ce preferințe ai, dacă îl vrei pentru poze, filmări, jocuri, Facebook etc. Eu aș alege ceva cu ecran mare și face ID precum iPhone XS max/iPhone 11/iPhone 11 Pro Max/iPhone 12 (nu știu exact ce ecran au toate din gama 12).

| mudokins78 a răspuns:

Samsung s20pro

| ioan452 a răspuns:

Depinde ce buget ai, poți sa-ți iei un iPhone SE 2 dacă ai un buget mai mic sau iPhone 11.

| Tokyo44 a răspuns:

Daca ai buget bun... ultimul aparut

| OvYdYu0697 a răspuns:

Iphone 11pro sau Iphone 11 pro max depinde ce vrei nu sunt mari diferențe între ele