| perfecter a întrebat:

Ce telefon ma-ti sfatui sa aleg intre LG Nexus 5, Samsung galaxy S5 mini si Samsung galaxy S4?

Răspuns Câştigător
| LoveWins a răspuns:

Eu ti'as recomanda S4. Am de mai mult de 1 an si crede'ma ca merge extraordinar! Sunt foarte multumita de el si crede'ma, sunt foarte pretentioasa la telefoane. Deci daca mie mi se pare super, la fel o sa ti se para si tie. Plus ca este foarte atrăgător: ai o multime de huse pe care le poti cumpara la S4, are un design foarte dragut. O sa te convingi si tu de asta dupa ce o sa ti'l cumperi.Are extrem de multe aplicatii tari care sunt foarte utile.
Sper ca te'am convins kiss
Funda?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

LG Nexus 5winking

| MagicOneT a răspuns:

S4 are cel mai bun raport CALITATE-PRET. Singura diferenta intre S4 si S5 este procesorul si cateva chestii, functii etc.

| Dzeko7 a răspuns:

Samsung Galaxy S5 se impune prin camera sa de 13. , Android 4.4, procesor quad core de 2.5, ecran mare, memoria internă 2 gb de RAM si 16 pentru aplicaţii sau ce vrei tu si bateria de 2800 mah care te va tine destul de mult.

| Stoleru_Andrei_1975 a răspuns:

LG in niciun caz pentru ca de la un timp iti face figuri am avut eu un telefon Lg si imi facea figuri dupa 2 ani de folosinta asa ca mai ramane S4 si S5 mini dintre care as spune ca S4 deoarece S5 mini nu e originalul S5 e o copie mai micuta si mai ieftina e varianta low cost

| Bratu_Elisei_2000 a răspuns:

Samsung galaxy 5 mini