| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon merita cel mai mult sa cumpar? Vreau un model de top

7 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Găsești pe net, ai și garanție, sunt și reduceri.
Eu aș lua ceva ieftin, niciodată nu am investit în telefoane. Important este să mă pot folosii de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva ieftin ca oricum nu te tine mult timp un telefon cu Android. Fugi de Samsung ca are cea mai de rahat tastatura uite si tu la altii aici cum scriu din cauza autocorectarii aproape imposibil de dat jos, zici ca-s mai analfabeti decat sunt in mod uzual... Poate iPhone sa te tina mai mult fara sa ajungi sa resetezi zilnic dar sa nu cumperi second hand ca poate sa fie furat si blocat in iCloud si dai banii degeaba.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Daca vrei ceva cu IOS, singura optiune e sa iti iei un Iphone. Oricare din seria Iphone 11 e ok dar recomand sa fie unul cu macar 128gb memorie interna. Pe partea de Android, daca vrei un telefon care are toate minunile ce le poti cere atunci un Samsung din seria S20. Daca vrei un Android curat la pret mai bun ce o sa te tina 2-3 ani fara probleme atunci cumpara un Oneplus 8/ 8 Pro... Eu folosesc de 2 ani si 3 luni Oneplus 6 si nu am probleme.

| Andresso a răspuns:

Xiaomi black shark 3

| floreadan a răspuns:

Eu as merge cu un telefon iOS.

| DeeaCarmen a răspuns:

Samsung Note 10 plus, dar poti sa mai astepti un pic ca o sa se lanseze Samsung 20 Ultra.
Sau iPhone 11 Pro Max, daca mai astepti nitel apar in octobrie noi modele

| DIDIDEA a răspuns:

Samsung Galaxy A70. Iti spun sincer ca e foarte buna. Ai sa te convingi singur.