| razvanbanu11 a întrebat:

Ce telefon merita cumparat:
-Allview A4You
-Samsung Galaxy Trend Lite
-Nokia Lumia 530

Răspuns Câştigător
| asdasdasdasdasd111 a răspuns:

Pai Allview am avut si eu si sunt cam proaste, ca sa zic asa...un telefon bun ar fi Samsung..multi prieteni au acest telefon si nu i-am auzit sa se planga...acum si Nokia Lumia este bun, daca iti place Windows Phone..am inteles ca Nokia Lumia ruleaza bine jocurile...eu recomand Samsung dar faci cum vrei, e decizia tahappy

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 530, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rw7rqy.php

http://www.gsmchoice.com/en/compare/8458/9110/0/0/

Toate cele bune.

| LMN22 a răspuns:

Eu as merge pe Nokia Lumia... Nu detin, dar detine o prietena si este foarte multumita de el. Are un disign atragator. Functioneaza foarte bine. Ruleaza jocurile bine. Si mereu ai semnal cu el.
Samsung-urile sunt mai proaste de semnal, dar depinde si in ce zona stai. Dar si ele functioneaza foarte ok.
Acum...totul ramane la alegerea tahappy

| 14Die14 a răspuns:

Trend lite, din ala am si eu si e foarte bun, merge repede si face poze faine.

| Ovidiubo a răspuns:

Eu am Allview a4 You si e marca cam proasta. Eu dintre Nokia Lumia 520 si Samsung Galaxy trend Lite as alege Samsung Glaxy Trend Lite... sper ca te-am ajutat.