| Tamas_Ionutz_2000 a întrebat:

Ce telefon merita sa imi iau cu 3000 lei.Multumesc dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

Depinde de preferintele si nevoile tale. Personal, ca sistem de operare prefer IOS-ul, deci merg pe iPhone. Cu suma data de tine, iti permiti lejer un 5s si iti mai raman si banuti, poate chiar un 6 de 16 GB. (am vazut ca la telekom e 3200 de lei).
DAR cel mai mult conteaza parerea ta.

| Tamas_Ionutz_2000 explică (pentru ascovit):

Mersi chiat voiam sa imi iau un iphone dar imi recomanzi si niste accesorii?

| ascovit a răspuns (pentru Tamas_Ionutz_2000):

O husa flip pentru inceput. Asta chiar iti protejeaza telefonul pentru eventuale cazaturi. Daca nu iti plac cele flip, ai grija cand iti alegi husa sa iti acopere putin si partea din fata pe margini, daca intelegi ce spun. (ideea e ca atunci cand iti pui telefonul cu fata in jos ecranul sa nu intre in contact cu suprafata pe care il asezi. asa mi-am scapat de multe ori iPhonul si nu s-a spart).

| Tamas_Ionutz_2000 explică (pentru ascovit):

Da asta syiam alte accesorii de 300 lei ma rog husa o sa o iau de firma deci mai raman 200 lei

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune!

| AlexAleex a răspuns:

Samsung galaxy s5 sau iphone 6 plus. happy

| Argelean a răspuns:

Salut! De 3.000 poti sa iti iei un Iphone 6 plus. Acum depinde daca iti place si tie.

| Ayu_Ayu_Fotbalistul_1972 a răspuns:

Samsung s 5 sau in iphone 6