| myhayronaldo a întrebat:

Ce telefon mi as putea achizitiona la500 lei sau pana in 500 lei? nou

Răspuns Câştigător
| ilinc a răspuns:

Sony xperia e -il am si eu momentan si sunt multumita de el.cand l-am achizitionat eu a fost la pretul de 600 de lei, dar acum este la doar 400 de lei si isi merita banii dupa parerea mea. il poti comanda online chiar dupa acest site de unde l-am cumparat si eu http://www.emag.ro/......DSW8XBBBM/
iti urez succes

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi diverse modele la linkul :
http://www.emag.ro/......ricedesc/c

http://www.pcgarage.ro/......e-24-luni/

Toate cele bune.

| laurthelegend a răspuns:

Ti-as recomanda un Nokia lumia (520, 530)

| CodeLights a răspuns:

Intră pe tocmai.ro și incearcă să cauți un telefon de acolo!
am găsit un iphone la mine in oraș de la un tip care îl vindea cu 500 de lei, dar pana la urmă mi-am cumpărat un Samsung galaxy s4 second hand!
Un telefon pană in 500 de lei care să fie și bun, sincer să fiu nu prea găsești!
Te-aș minți să-ți spun că cu 500 de lei vei găsi ceva bun! Mi-aș bate joc de tine!
Dacă stai in București, pfulei, iti poți găsi un telefon super șmecher la 500 de lei.
Și replică dacă iți iei, tot e mai bună de 1000 de ori fața de un telefon din magazin la 500 lei!
Presupun ca vrei să-ți iei un smartphone dacă nu mă înșel! No?

| All4QuestionS a răspuns:

Telefoane de la utok, are un prieten un telefon foarte bun pe care e dat 350 de lei. la liber.

| SanzianaM a răspuns:

Ai putea sa.ti iei un Nokia lumia 530