| CrYsTyYy a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda de aici? https://www.vodafone.ro/shop/telefoane pana in 40 euro(la abonament) Si de ce?

3 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Sa iti iei un smartphone oricum. Ai putea alege Lg Optimus L3. Mi se pare un telefon interesant; costa 9 euro la abonament. Este un telefon bun, se aude bine si cand vorbesti la telefon si cand asculti muzica; poti sa te joci pe el mult; bateria te tine mult; poti deschide texte in Word; Are un prieten de-al meu acest telefon si este multumit de el!

| CrYsTyYy explică (pentru MissxD):

Eu m-am gandit la Samsung galaxy mini 2 sau HTC desire Cbig grin dar mersi pentru propunere

| MissxD a răspuns (pentru CrYsTyYy):

Alegerea iti apartine 100%! Sa speram ca vei mai primi propuneri!