| swty89 a întrebat:

Ce telefon mobil poate sa filmeze cu blitul activat? am inteles ca iphone 4 si iphone 4s este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Adiiiiiii69 a răspuns:

Iphone 4, iphone 4s, iphone5, iphone 5s, Samsung galaxy s4, Samsung galaxy s3, Samsung galaxy s2.

5 răspunsuri:
| Cristian_Baltag_1998 a răspuns:

Da, iphone 4 si 4s filmeaza cu blitzul activat, si aproape orice smart phone poate sa filmeze cu blitzul big grin

| Cristyan_Criss_1992 a răspuns:

Da filmeaza funda?

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Toate care au blitz filmeaza cu el dar trebuie activat!

| swty89 explică (pentru Adiiiiiii69):

Nu chiar toate am un BlackBerry 9320 are blit dar cand filmez, biltul ii taiat spune clar ca nu se poate activa blitu cand filmezi.si eu am crezut ca toate care are blit poate si la video sa-l activezi blitu.

| swty89 explică (pentru Adiiiiiii69):

Enumerati cateva modele de telefoane mobile care pot sa filmeze cu blitu activat.