| NorKaAdytzu a întrebat:

Ce telefon pana in 1.300 lei imi recomandati? Dau funda

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prestigio 7500 de 32 gb si 2gb ram. Nici galaxy s4 nu e atat de bun.

| hp8510p a răspuns:

S4 mini sau S3

| Happyjump a răspuns:

Nokia lumia
Sony xperia
Samsung galaxy s2

| DuDDy24 a răspuns:

Mai pune inca 100 de lei si iti iei Nexus 5 http://www.tellgsm.ro/......black/1122
E mai bun ca S4, si pentru ca e facut in colaborare cu Google te vei bucura de o optimizare foarte buna

| Starla14 a răspuns:

O scos alview un telefon de 10 milione ( 1.000 ron ) nu stiu exact cum se numeste parca, p7 seon, sau p7 extreme, te uiti la ei pe site si il gasesti, si pe testul de la antutu primeste mai multe puncte decat S4, deci este mai tare, are parca procesor 8 core de 2.05 snap dragon.

| sebyHVA a răspuns:

S3

| horia1999 a răspuns:

Ma tata i-a un s3 sau un s4 la mana a doua in nici un caz Allview desi s-ar putea sa te incante

| FloryFloricica a răspuns:

1. Samsung galaxy s4 mini
2. Samsung Galaxy S3
3.Allview V1 Viper S
4.Allview P6 Quad
5.Alcatel Pop C7
si lista mai poate continui... sper ca te-am putut ajuta happy

| radumihai1999 a răspuns:

Samsung galaxy Express 2 E foarte bun

| AdyRedox a răspuns:

Samsung Galaxy S4.Eu l-am luat cu aprox 1.000 de lei

| AdyRedox a răspuns:

S4 Mini scuzee

| AlinG24 a răspuns:

Depinde daca vrei sa-l cumperi nou sau la mana a 2 a...un galaxy s4 active sau s3 varianta cu 4g daca le gasesti cu garantie sunt foarte bune